Een belangrijke verandering bij Skintime
Dit is misschien wel de moeilijkste blog die ik ooit heb geschreven.
De afgelopen tijd heb ik vaker gedeeld dat ik wil minderen met pedicurebehandelingen. Maar met zulke trouwe klanten als jullie, merkte ik dat die stap lastig te zetten is, jullie blijven en dat waardeer ik enorm 💛 Toch ben ik op een punt gekomen waarop ik keuzes moet maken. Keuzes die passen bij mijn toekomst, mijn visie en de richting die ik met Skintime op wil.
Nieuwe manier van boeken vanaf 2027
Vanaf januari 2027 wordt het aanbod duidelijker en eenvoudiger opgebouwd:
- Keuze 1: huidverzorging / huidverbeteringsbehandeling
- Keuze 2: huidverzorging / huidverbeteringsbehandeling + module pedicure
Wil je langskomen voor gellak of pedicure? Dan ben je nog steeds van harte welkom, maar altijd in combinatie met een gezichtsbehandeling. Denk hierbij aan een ontspanningsbehandeling (zoals de SPA Zen, Hydra of Deluxe) of een huidverbeterende behandeling zoals Microneedling, Bio Peel, bindweefselmassage of de Mini Lift Intense behandeling.
Op deze manier blijf ik pedicure aanbieden, maar wel passend binnen de nieuwe visie van Skintime. Deze werkwijze is ook terug te vinden op de website en in de boekingslink, zodat het voor iedereen duidelijk is en er geen uitzonderingen ontstaan.
Waarom deze verandering?
Omdat ik een duidelijke toekomstdroom heb.
Na ruim 20 jaar als pedicure gewerkt te hebben, voel ik dat het tijd is voor een volgende stap. Ik wil mij steeds meer en uiteindelijk volledig gaan richten op huidverbetering.
De afgelopen jaren heb ik veel mooie en waardevolle cursussen gevolgd. Die kennis wil ik nu écht gaan toepassen in de praktijk. En dat lukt simpelweg niet voldoende met het huidige aantal pedicurebehandelingen.
Richting 2027 zal deze verandering verder doorgezet worden en zullen losse pedicurebehandelingen uiteindelijk volledig verdwijnen uit mijn aanbod.
Wat betekent dit voor jou?
Ik begrijp dat dit voor sommigen betekent dat je misschien op zoek gaat naar een andere pedicure. Voor anderen is dit juist een mooie kans om kennis te maken met de combinatiebehandelingen. Wat je keuze ook is: deze nieuwe werkwijze geldt voor iedereen, zonder uitzonderingen.

Prijswijziging per 8 juni 2026
Per 8 juni 2026 worden de tarieven voor pedicure en gellak aangepast.
De huidige prijzen zijn namelijk niet meer in verhouding met de inkoop, de tijd die ik investeer en mijn jarenlange ervaring. De nieuwe tarieven vind je op de website.
Mocht je om deze reden je afspraak willen aanpassen, doe dit dan op tijd. Kosteloos wijzigen kan tot 48 uur van tevoren.
